Study and Work Programme in UK/Kurz anglického jazyka + pracovné obsadenie do hotelov/reštaurácií v UK. Aj bez predošlej praxe (všeobecný asistent)

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 GBP/hodina, v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné obsadenie v gastronómií/hotelierstve + kurz anglického jazyka. Tento program má 2 varianty:

1. varianta: Štúdium anglického jazyka popri práci (možné len v prípade, že má uchádzač aspoň mierne pokročilú znalosť angličtiny). Pri tejto variante uchádzač študuje a pracuje v meste Bournemouth na juhu Anglicka.

2.varianta: najskôr intenzívny jazykový kurz, počas ktorého uchádzač zlepšuje znalosť anglikého jazyka (min.2 týždne), aby dosiahol úroveň mierne pokročilú.
Následne dostáva pracovné umiestnenie v hotelierstve na území Veľkej Británie.

Podmienky pracovného obsadenia po ukončení jazykového kurzu:
Garantovaná mzda je minimálne 6.50 £/hod. Ak máte 21 rokov a menej - 5,13 £/hod

Uvedený program dáva možnosť nadobudnutia pracovnej skúsenosti v hoteloch a restauráciách na území Veľkej Británie na rôznych pozíciach v hotelierstve, pričom pre uchádzačov bez praxe je najčastejšie ponúkaná pozícia "všeobecný asistent" -ktorá zahŕňa práce na viacerých pozíciách (pomoc v kuchyni, práca časníka, upratovanie, práce na recepcií a pod. -podľa potreby daného hotela. Pre všetky pozície dostávate vrámci programu Work Experience in UK zaškolenie priamo na hoteli.

Viac informácií Vám radi poskytneme pri osobnom pohovore alebo pohovore cez Skype.
Bližšie informácie nájdete aj na www.mobilecollege.sk

Štúdijno-pracovný program spája možnosť zárobku a zdokonalenia sa v anglickom jazyku. Uchádzač má takisto možnosť získať certifikát Cambridge zastrešený známou Univerzitou Cambridge.

-zabezpečené ubytovanie a strava počas kurzu školou (na výber je ubytovanie v rodine, privátny apartmán a pod.). Následne po pracovnom obsadeni máte zabezpečené ubytovanie a väčšinou aj stravu u zamestnávateľa za výhodných podmienok.

-Minimálna dĺžka programu sú 3 mesiace, nástup len v určených termínoch. (Najbližší voľný termín nástupu od 26.4.2015, tento sa posúva podľa počtu prihlášok a naplnenosti kurzu -najmä v lete)
-Záujemca musí počítať s financiami potrebnými na vycestovanie a školné v závislosti od počtu týždňov a intenzity štúdia.
Presnú kalkuláciu pripravíme uchádzačovi po absolvovaní vstupného pohovoru, ktorý je potrebné si zahlásiť telefonicky alebo emailom.
Životopis v anglickom jazyku s formálnou fotografiou je potrebné zaslať pred dohodnutým pohovorom na: [email protected]
(Pohovor je možné absolvovať osobne v našej kancelárií v Žiline alebo tiež cez internetovú aplikáciu Skype)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Jazyková škola, ktorá sa venuje aj čisto jazykovým kurzom angličtiny pre uchádzačov už so základnou znalosťou jazyka. Takisto ponúka aj túto unikátnu možnosť študijno-pracovných programov. Výhodou v porovnaní s inými jazykovými školamil je, že práca je platená a nejedná sa teda len o bezplatnú prax. Škola má partnerské hotely, reštaurácie a pod., ku ktorým personál umiestňuje. Túto službu poskytuje zdarma, uchádzač si hradí len kurz anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- vek minimálne 18 rokov
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci
- samostatnosť a flexibilita
- vítané sú predchádzajúce skúsenosti s prácou v gastronómií
a hotelierstve, nie je to podmienka
- potrebná je minimálne základná znalosť angličtiny
- mať financie potrebné na vycestovanie a úhradu nákladov spojených so štúdiom jazyka (kalkulácie vstupných nákladov riešime individuálne pri pohovore s uchádzačom -pričom výška nákladov závisí najmä od dĺžky/intenzity štúdia ako aj podľa zvoleného typu ubytovania počas kurzu.

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2016885  Datum zveřejnění: 16.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.50 GBP/hodina, v texte