Práca v hoteloch a reštauráciách vo Veľkej Británii. Obsadzujeme aj dvojice a páry. Aj bez predošlej praxe (Všeobecný asistent).

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 GBP/hodina, v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prostredníctvom programu "Work Experience in UK" Vam ponúkame možnosť nadobudnutia pracovnej skúsenosti v hoteloch a reštauráciách na území Veľkej Británie na rôznych pozíciach v hotelierstve, pričom pre uchádzačov bez praxe je ponúkaná pozícia "všeobecný asistent" -ktorá zahŕňa práce na viacerých pozíciách (pomoc v kuchyni, práca časníka, upratovanie, práce na recepcií a pod. -podľa potreby daného hotela. Pre všetky pozície dostávate vrámci programu Work Experience in UK zaškolenie priamo na hoteli.

Naši partneri spolupracujú s približne 300 hotelmi a reštauráciami.
Jedná sa o pracovný program, pri kt. máte možnosť na vyžiadanie obdržať certifikát o jeho absolvovaní.
Pri každom z pracovných obsadení je vždy ubytovanie zabezpečené (priamo na danom hoteli či príp. v ubytovni pre zamestnancov v jeho tesnej blízkosti).

Dĺžka kontraktu- 6-12 mesiacov.
Program je však vhodný aj pre študentov počas letných pázdnin.

Program má 2 možné varianty -v závislosti od predošlej praxe či úrovne anglického jazyka daného uchádzača.

Minimálna mzda na hodinu je od 6.50 GBP a viac (v závislosti od pozície). Mzda pri manažérskych pozíciách, pozíciách kuchárov uvádzaná ročne od 15000 GBP/rok +.

- dlhodobá práca
- možnosť kariérneho rastu
- dobré platové ohodnotenie (v závislosti od pozície)
- asistencia pred Vašim vycestovaním aj počas trvania pracovného pomeru v zahraničí
- ubytovanie je zabezpečené pri každej ponuke priamo na hoteli alebo v jeho tesnej blízkosti.
- náklady na ubytovanie a väčšinou aj stravu sú len cca 30-50 GBP/týždeň priamo na hoteli.
- výhodou live-in ubytovania je, že do práce nemusíte dochádzať a vynakladať tak ďaľšie financie na dopravu.

Pre úspešné obsadenie je potrebné nám preposlať: životopis v ANGLICKOM JAZYKU s Vašou fotografiou a referenciami z predošlej práce ( výhodou, nie podmienkou). Životopis je Vašou "vizitkou", preto treba venovať jeho príprave náležitú pozornosť.

Uvedené dokumenty posielajte na email: [email protected]

Následne je potrebné si dohodnúť pohovor v našej kancelárií v Žiline (alternatívou je aj Skype-pohovor). Pohovor je potrebné si vopred dohodnúť. Vybraný uchádzač absolvuje telefonický pohovor priamo s anglickým zamestnávateľom.

Viac o programe nájdete aj na www.mobilecollege.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hoteli a reštaurácie na území Veľkej Británie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2151985  Datum zveřejnění: 21.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.50 GBP/hodina, v texte