Práca pre tesárov/stolárov do Francúzka (strechy) na TPP. Znalosť jazyka nieje podmienkou.Prax áno.

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2500 EUR/mesiac, 1700 - 2000 Euro netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavanie striech / krovov, drevené obklady a iné tesárske práce vo Francúzku. Pracuje sa turnusy : 8 týždňov v práci a 2 týždne doma.

-hradené ubytovanie
-hradená cesta na miesto práce
-k dispozícií náradie i kuchyne na prípravu stravy
-trvalý prcovný pomer ,stabilná a dobre platená práca
-bez nutnosti znalosti francúzkeho jazyka
-nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

- nástup možný ihneď
- všetky náklady okrem stravy hradené (k dispoz.kuchyňa)
- dobré platové ohodnotenie a stabilná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve vo Francúzku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

- prax s prácou tesára aspoň 4 roky
- vlastné auto na vycestovanie výhodou (náklady preplácané)

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2156478  Datum zveřejnění: 25.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 EUR/mesiac, 1700 - 2000 Euro netto