Práca pre vodičov / kuriérov (C,C+E) v Anglicku. Potrebná prax a aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka.

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 GBP / mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre vodičov s vodičským oprávnením C (príp. C+E) v Anglicku. Potrebná aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka a prax s vybavením 50-60 zastávok (stopov) denne.

- Vhodný kandidát bude prevedený týždňovým tréningom a oboznámený s prácou, pričom bude priradený k skúsenému vodičovi, ktorý mu ukáže celú trasu. Bude taktiež vyškolený používať pracovné elektronické pomôcky a tiež ako dodať a vyzdvihnúť balíčky.
Po prvom týždni tréningu si pracovníci vyskúšajú trasu samostatne.
Pokiaľ s pridelenou trasou nebudú mať problém a zvládajú všetky donášky – je to ten ideálny prípad.
Pokiaľ danú trasu nebudú zvládať, bude pracovníkovi -po zvážení jeho potenciálu na danú prácu-poskytnutá ďalšia podpora a tréning zo strany zamestnávateľa.
Ak po tejto dobe nebude pracovník stále schopný dokončiť celú trasu s dodávkami a odbermi –bude spoločnosť nútená pracovný pomer s daným pracovníkom rozviazať.
V kladnom prípade obdrží pracovník maximálnu podporu zo strany zamestnávateľa, aby prácu zvládal aj naďalej.
Po tréningu budete mať 3 mesiace čas sa s pridelenou trasou zoznámiť.
- Každý pracovník dostane pridelenú trasu s fixnými poštovými číslami.
- Skúšobná doba je 6 mesiacov – následne bude úspešným pracovníkom ponúknutý kontrakt na dobu neurčitú (permanent contract)
- práca si vyžaduje skoré vstávanie od pondelka do piatku, pričom nebudete pracovať viac ako 90 hodín jazdy počas 2 týždňov.

* Dobré platové ohodnotenie (od 400 GBP / týždeň brutto + bonus vo výške £ 70 pokiaľ je vodič samostatne na vlastnej trase.)
* Zabezpečené ubytovanie pričom náklady na bývanie budú odpočítané až zo mzdy.
* Poskytnutá pracovná uniforma.
* Plné zaškolenie na vykonávanie danej práce (zoznámenie sa s trasou).
* Práca je na plný úväzok a na dobu neurčitú.

V prípade záujmu je potrebné preposlať životopis v anglickom jazyku s fotkou vrátane kópie vodčského preukazu na náš email : [email protected]
Tel: +421 903 199 901 / +421 944 087 044

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedičná spoločnosť pôsobiaca v okoli Bedfordshire

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

- preferujeme vodičov, ktorí sú ochotný pracovať v prípade potreby pár nadčasov a sú schopní pracovať zodpovedne a profesionálne.
- potrebná znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni –príp. lepšie základy.
- mať financie potrebné na dopravu do Anglicka a na miesto práce (cca 400 Euro s rezervou).

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2673645  Datum zveřejnění: 2.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1600 GBP / mesiac brutto