Vodič VZV - Žilina

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
Cestárska 1, 010 01, Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič VZV v automobilovom priemysle riadi VZV, je zodpovedný za premiestňovanie paliet s výrobným materiálom na miesto určenia, čím zabezpečuje plynulý chod liniek, a tým i výroby

- práca na TPP
- nárok na zákonné príplatky (príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok, rizikový príplatok)
- možnosť získať dochádzkový a výkonnostný bonus, vyplácanie letného a zimného bonusu
- možnosť zálohový platieb
- preplatenie zdravotnej prehliadky
- lojálny prístup zo strany agentúry
- možnosť začať pracovať ihneď
- pre uchádzačov z iných regiónov zabezpečujeme zvýhodnené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte:

Email: [email protected]

Tel: 0907677775

Adresa: Republiky 4 , 01001 Žilina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá je subdodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť uchádzačov
- prax ako vodič VZV najmenej 1/2 roka
- platný preukaz na VZV
- zodpovedný prístup k práci

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2988166  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 600 - 900