Sústružník / Automatár

Mobile Personnel, s. r. o.

Miesto práce
1.maja 71/36, Bytča, okres Bytča
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ / mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník obsluhuje a zoraďuje viacsústružnícke automaty, vedie záznamy o kvalite a vyrobenej produkcii.

Práca je v trojzmennej prevádzke (denná, nočná, 2 dni voľno)
Pracovná doba: 37,5 hod./týždenne
1. Zmena od 5,45 do 13,45
2. Zmena od 13,45 do 21,45
3. Zmena od 21,45 do 5,45
Nepretržitá prevádzka: od 5,45 do 17,45; 17,45 do 5,45; 2 dni voľno

- práca na TPP
- nárok na zákonné príplatky - (príplatok za prácu v noci, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok, rizikový príplatok)
- možnosť získať dochádzkový bonus
- možnosť zálohový platieb
- preplatenie zdravotnej prehliadky
- lojálny prístup zo strany agentúry
- možnosť začať pracovať ihneď

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo emailom.

Ing. Alžbeta Uríková
Tel: 0907 677 775
Email : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej európskej priemyselnej skupiny a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta. Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel a zároveň európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie v strojárstve
- čítanie odborných výkresov
- manuálna zručnosť uchádzačov
- zodpovedný prístup k práci

Mobile Personnel, s.r.o. je mladá personálna agentúra, ktorá vznikla ako dcérska spoločnosť agentúry Mobile College, ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania práce a štúdijných pobytov už od roku 1991.
V Mobile Personnel sa zameriavame na obsadzovanie pracovníkov na kvalifikované pracovné pozície do zahraničných i slovenských spoločností najmä v oblasti strojárstva a stavebníctva. Obsadzujeme zváračov, zámočníkov, elektrikárov, inštalatérov, klampiarov/ pokrývačov, sústružníkov, lakýrnikov, montérov, CNC operátorov / programátorov a iné. Sprostredkovanie práce i profesionálny servis poskytujeme bezplatne.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3106955  Datum zveřejnění: 19.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 900€ / mesiac brutto