Asistent manažera logistiky

Mobis Automotive Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hyundai 171, 739 51 Nošovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mobis Automotive Czech s.r.o., IČ 27786269
Pracoviště:Mobis Automotive Czech s.r.o. - prac. v PZ Nošovice, Hyundai 171/2, Nošovice, 739 51 Dobrá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A02 (ZamK)
Náplň práce:
" Kontrola CKD materiálu, výrobního plánu a řízení termínu a množství dodávek "just in time"
" Tvorba reportů a reklamací leteckých zásilek
" Zajištění dopravy kontejnerů z přístavů
" Tvorba objednávek CKD dílů a ostatních materiálů z Koreje
" Řešení vyřazených a nepoužívaných dílů
" Kontrola výrobních změn
" Tvorba měsíčních reportů, komunikace s dodavateli a centrálou v Koreji
" Spolupráce s celní deklarací
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
" znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
" uživatelská znalost práce na PC
" flexibilita, zodpovědnost, orientace na dosažení cíle
" organizační schopnosti, systémové myšlení, týmová spolupráce
" znalost systému SAP výhodou
Nabízíme:
" kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
" práci v mladém profesionálním kolektivu
" špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
" možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
" odborný a kariérní růst
" zaměstnanecké výhody
kontakt - viz výše

Poslední změna:2015-07-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 9287600718

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně