Manažer-ka finančního oddělení (zamk)

Mobis Automotive Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hyundai 171, 739 51 Nošovice, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-23
Mzdové podmínky (brutto)
45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (12191)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mobis Automotive Czech s.r.o., IČ 27786269
Pracoviště:Mobis Automotive Czech s.r.o. - prac. v PZ Nošovice, Hyundai 171/2, Nošovice, 739 51 Dobrá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-09-23
Mzdové rozpětí:od 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A02 (ZamK)
Náplň práce:
" samostatné vedení účetní agendy společnosti
" kontrola správnosti účetních zápisů a zodpovědnost za měsíční a roční závěrky
" příprava podkladů pro interní a externí audity
" zodpovědnost za finanční oddělení a hodnocení zaměstnanců
" pravidelné reportování výkazů a dat vedení společnosti v ČR a v Koreji
" zodpovědnost za zabazpečení ekonomické a finanční stability a trvalého zvyšování zisku společnosti
" tvoří roční plány a rozpočty a komunikuje s centrálou v Koreji
Požadujeme:
" VŠ vzdělání
" znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
" znalost anglického jazyka výhodou
" praxe z mezinárodní společnosti výhodou
" řidičský průkaz skupiny B výhodou
" organizační talent, samostatnost, schopnost práce pod tlakem
" znalost programu SAP výhodou
Nabízíme:
" kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
" práci v profesionálním kolektivu
" špičkovou technologii a vybavenost při výrobě autodílů a modulů
" možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
" odborný a kariérní růst
" zaměstnanecké výhody
Nástup možný ihned.
Výše platu podle dohody.
Kontakt - viz výše

Poslední změna:2016-10-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11478410708

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně