Oparátor výroby

Model Obaly a.s. (MPSV)

Místo práce
K Letišti 2219, 288 02 Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě (9329)

Pracoviště a kontakty

Firma:Model Obaly a.s., IČ 45192944
Pracoviště:Model Obaly a.s. - závod Nymburk, K Letišti 2219, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti: *obsluha technicky náročného strojního zařízení na výrobu kartonáže, kontrola kvality vstupních materiálů a vyřazování nevhodných výrobků, zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby, samostatné technické rozhodování
Profil uchazeče: vyučen ve strojní profesi, nejlépe výuční obor s maturitou nebo SPŠ, vysoké pracovní nasazení dle daných výrobních podmínek, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, oprávnění řidiče VZV výhodou
Nabízíme: zajímavou práci v úspěšné firmě, finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a výsledkům,podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu, závodní stravování, firemní akce, příspěvek na stravování na pracovišti, příspěvek na masáže

Poslední změna:2017-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 11982590712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity