Svařovací technik

MODŘANY Power, a.s. (MPSV)

Místo práce
č.e. 1, 373 01 Temelín, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-25
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:MODŘANY Power, a.s., IČ 49240005
Pracoviště:MODŘANY Power, a.s. - 001, Montážní správa JE Temelín, Temelín č.e. 1, 373 01 Temelín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-02-25
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: vypracovávání technologických postupů pro svařování a tepelné zpracování, určování použití zařízení, strojů a zdrojů v oblasti tepelného zpracování, vystavování výrobní a montážní svarové dokumentace, objednávání potřeb vztahujících se ke svařování (elektrody a přídavný materiál na svařování), zajišťování periodických školení svářečů a kontrola úplnosti svářecího průkazu, dohled nad dodržováním předepsané technologie a předpisů pro svařování a tepelné zpracování, zajišťování pracovních a technologických zkoušek, dohled nad ekonomickou výhodností výkresové dokumentace z hlediska svařování, objednávání potřeb vztahujících se ke svařování, vedení týmu cca 8 - 10 zaměstnanců, kteří pracují s mobilním svařovacím automatem na stavbách, supervize jejich činnosti a odvedené práce
Požadujeme: VŠ technického směru, praxe v oboru 3 roky, dobré organizační schopnosti, znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD), kvalifikace podle zákona č. 309/2006 Sb., § 11 a řada tech. norem pro svařování, certifikát svařovacího inženýra EWE/IWE, znalost zásad návrhu svarku a zásad pro návrh tepelného zpracování, znalost zásad zpracování předpisů pro svařování a tepelné zpracování, znalost zásad zpracování výrobně montážní dokumentace potrubních dílů a jejich sestav, znalost základních legislativních a výrobkových norem pro návrh a výrobu spojovacího potrubí v oboru energetiky a teplárenství, ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B. Benfity: 5 týdnu dovolené, 13. plat.

Poslední změna:2015-02-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8077260714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně