Kantýnská/prodavač - prodavající obsluha v jídelně

Modulshop s.r.o

Místo práce
Národní obrany 22, Praha 6 - Dejvice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kantýnská/prodavač - do moderní jídelny s pracovní dobou po - pá HODNĚ DOBRÉ JÍDLO se zaměřením na klasickou a vegetarianskou stravu příjmeme milou, příjemnou a usměvavou spolupracovnici (spolupracovníka).
Náplň - prodávající obsluha v jídelně, výdej jídel , práce na pokladně, drobný uklid, příprava studených jídel

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní doba po - pátek, zaučení do konceptu zdraví prospěšného stravování, možnost zdravého stravování, jedno jídlo denně

Informace o náboru

Nabízíme příjemné prostředí a přátelský kolektiv kuchařů se zaměřením vaření na chutmou a zdravou výživu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost , zručnost, komunikace, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HODNĚ DOBRÉ JÍDLO je provozovatel gastro komceptů moderní jídelny a bufetů se zaměřením na vaření chutného a zdraví prospěšného stravování s moderními trendy v gastronomii. www.hodnedobrejidlo.cz

Adresa společnosti

HODNĚ DOBRÉ JÍDLO
Národní obrany 718/22
160 00 Praha 6

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2708855   Datum zveřejnění: 31.8.2016