Technolog/-žka výroby

MOE PRECISION s.r.o. (MPSV)

Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOE PRECISION s.r.o., IČ 24183423
Pracoviště:MOE PRECISION s.r.o. - Třebechovice pod Orebem, Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNOLOG/-ŽKA VÝROBY
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Máte zkušenost s tvorbou technologických postupů, vyznáte se ve strojírenských technologiích a umíte německy nebo anglicky a máte alespoň 2 roky praxe? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
- Požadujeme: znalost třískového obrábění (soustružení); znalost programů: Siemens, Heidenhain, Fanuc; tvorba kalkulací, nabídky/ poptávky; úzká spolupráce s výrobou na tvorbě technologií obrábění; technická jednání se zákazníky; znalost němčiny nebo angličtiny slovem i písmem; znalost ISO/TS 16949 či ISO 9001 výhodou; Řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; možnost odborného růstu; spolupráce s mateřskou firmou v Německu, cestování; stravování v areálu firmy; systém firemních benefitů; nástupní plat činí dle dosažené praxe 30.000 - 35.000 Kč, po zkušební době možnost platového růstu; uplatnění cizích jazyků; motivační program společnosti
- V případě zájmu kontaktujte: Dobrovolná Eva, tel.: 607 440 017 (volat 8:30 - 16:30 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12188960734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, znalost programů: Siemens, Heidenhain, Fanuc