Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

MOJE AMBULANCE a.s. (MPSV)

Místo práce
Archeologická 2256, 155 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22500 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotničtí asistenti (32560)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOJE AMBULANCE a.s., IČ 27798941
Pracoviště:MOJE AMBULANCE a.s. Archeologická, Archeologická 2256/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22500 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Archeologická č.p. 2256/1
Kontakt: Staudacherová Petra, tel.: 725643961, e-mail: [email protected]
Požadavky - vzdělání zdravotnický asistent/všeobecná sestra, registrace není podmínkou
Zvláštní prémie, dovolená 1 týden navíc
Nabízíme - pracovní doba Po-Pá, ambulantní provoz, možnost plánování směn dle požadavků, práce vhodná ke studiu
Náplň práce - odběry biologického materiálum EKG, CRP, TK, administrativa, práce s programem PC Doktor

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 12714900748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou