Obchodní referent/ka na vzorkové prodejně

MONACO int. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mladoboleslavská 209, 197 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:MONACO int. s.r.o., IČ 60471271
Pracoviště:MONACO int. s. r. o. - 001, Mladoboleslavská 209, Kbely, 197 00 Praha 97

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výk. práce: Mladoboleslavská 209, Praha 9. Kont.: Ing. Zdeněk Poutník, e-mail: [email protected], tel.: 608 325 387. Náplň práce: příjem a zpracování objednávek (na firemní prodejně), fakturace, prodej zboží na prodejně, telefonní a písemná korespondence (nabídky zboží), práce se systémem ABRA (skladové hospodářství), každodenní přímá komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, písemná), péče o zákazníky nové i stávající. Požadovaný profil: výborné komunikační schopnosti v ČJ, jazyk AJ nebo IJ výhodou, praxe na obdobné administrativní pozici podmínkou, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, SŠ vzdělání, orientace na klienta, časová flexibilita, příjemné vystupování, výhodou hotelová škola, gastronomie nebo cukrařina. Nabízíme: možnost profesního růstu, práci v jedné z předních společnéstí v oboru, práci na hlavní pracovní poměr, práci v příjemném kolektivu, nástup ihned.

Poslední změna:2016-06-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10700930779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jiné
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, výhodou
Italština - Pasivní, výhodou
Čeština - Aktivní