Konstruktér obalů

Mondi Bupak s.r.o. (MPSV)

Papírenská 587, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-08
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (31192)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mondi Bupak s.r.o., IČ 45022534, http://www.mondigroup.cz
Pracoviště:Papírenská 587/41, 37001 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-08
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky. min SŠ vzdělání technického směru, 3D představivost a zkušenosti s designem a grafikou, znalost německého jazyka, komunikativnost a vstřícné vystupování, kreativní a inovativní myšlení, hledání konstrukčních řešení, časová flexibilita, znalost práce v programech MS Word, Excel, Outlook, dobré znalost programu CAD, Impact nebo jiný konstrukční program
Náplň práce: konstrukční a grafická činnost, tvorba inovativních obalových řešení, komunikace a úzká spolupráce s obchodním a výrobním týmem, kontakt se zákazníky, odborné poradenství
Nabízíme: odpovědnou a zajímavou práci, perspektivu neustálého rozvoje, příležitost realizovat zajímavé projekty, zázemí velkého mezinárodního koncernu, nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů, finanční ohodnocení od 20000 Kč - upřesnění dle praxe a zkušeností při osobním jednání
Zájemce prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu, včetně fotografie na uvedený -email. Prosíme o umístění klauzule: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby realizace procesu výběrového řízení v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů". Dovolujeme si upozornit, že budeme kontaktovat pouze vybrané osoby.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12513440769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou