Montážní technici internetu

MONEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Milínská 182, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-05
Mzdové podmínky (brutto)
12500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií (7422)

Pracoviště a kontakty

Firma:MONEX s.r.o., IČ 62968521
Pracoviště:Milínská 182, Příbram III, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-05
Mzdové rozpětí:od 12500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:Montážní technici internetu. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, zkoušky svařování výhodou, základní znalost práce na PC, Manuální a komunikační zdatnost, práce ve výškách. Nástup: možný ihned. Mzda : 12500,- kč. Kontaktní osoba: Tőpferová Eliška, tel.: 321322111

Poslední změna:2014-09-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 7638920721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou