Referent prodeje

Monroe Czechia s.r.o. (MPSV)

Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:Monroe Czechia s.r.o., IČ 61061620, http://www.tenneco.com
Pracoviště:Monroe Czechia s.r.o., Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Prodej tlumičů se slevou
Podnikové stravování
Dovolená navíc, celkem 5 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE: Denní komunikace se zákazníky. * Příjem objednávek. * Fakturace. * Objednávání zákaznických obalů. * Zavádění nových projektů
POŽADAVKY:SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou. * Praxe v logistice v automobilovém průmyslu výhodou. * Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou. * Uživatelská znalost MS Office (SAP výhodou). * Komunikativnost, flexibilita.
NABÍZÍME: Prodej výrobků se slevou. * Dovolená navíc – celkem 5 týdnů. * Jídelna a kantýna v závodě. * Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí zaměstnavatel. * Další benefity.

Poslední změna:2014-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 8062560752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Excel pokročilý, SAP výhodou
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, min. úroveň B2