Provozní elektrikář

Monroe Czechia s.r.o. (MPSV)

Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-17
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Monroe Czechia s.r.o., IČ 61061620, http://www.tenneco.com
Pracoviště:Monroe Czechia s.r.o., Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-17
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Možnost zakoupení tlumičů se slevou
Podnikové stravování, stravování dotované zaměstnavatelem
Dovolená navíc, celkem 5 týdnů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE: Opravuje elektrická, obráběcí, svařovací a galvanická zařízení * Provádí preventivní prohlídky * Provádí administrativní činnost * Kreslí elektrodokumentaci* Odstraňuje revizních závady
POŽADAVKY: SŠ vzdělání v oboru elektro * Platná vyhl. 50/78 Sb., §6 * Praxe na obdobné pozici výhodou * Základy anglického jazyka výhodou * Znalost řídicích systémů SIMATIC S5, S7, LOGO * Znalost čtení a tvorby elektro dokumentace strojů * Základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů * Znalost práce na PC (Microsoft Office) * Samostatnost, rozhodnost, ochota učit se * Vysoké pracovní nasazení * Zodpovědnost za odvedenou práci * Schopnost práce v týmu, flexibilita
NABÍZÍME: Prodej výrobků se slevou * Dovolená navíc – celkem 5 týdnů * Jídelna a kantýna v závodě * Smlouva na dobu neurčitou *

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 8861910786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.