Hlavní účetní + mzdová účetní

Montáže Brož s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Vinici 1256, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-20
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Montáže Brož s.r.o., IČ 25955934, http://www.montazebroz.cz
Pracoviště:Montáže Brož s.r.o. - provozovna Pardubice, K Vinici 1256, 53002 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-11-20
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Na této pozici budete kompletně zajišťovat a zodpovídat za veškeré účetní práce , finanční a daňovou správnost prováděných operací , kontrolu věcné a formální správnosti.
• Zpracování účetních závěrek a daňových přiznání.
• Reporting, příprava různých typů finančních reportů
• Drobné peněžní účetnictví
• Cestovní výdaje
• Mzdová agenda
• Daň s příjmu, DPH, silniční daň
• Příprava podkladů pro audity

Požadavky na zaměstnance
Požadované vzdělání – středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné, vysokoškolské
– zaměření účetnictví
Praxe : 3 roky
Znalost cizích jazyků : znalost AJ nebo NJ výhodou

Vaše strukturované životopisy , ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních se stručným popisem vykonávaných prací a o odborných znalostech a dovednostech , včetně požadovaného platu zasílejte na adresu nebo E-mail viz níže :

Adresa společnosti :
Montáže Brož s r.o.
S.K. Neumanna 1220
530 02 Pardubice

Kontaktní osoba : Petra Kudýnková
E-mail : [email protected]
Tel. : 776 738 836 , 466 501 152

Poslední změna:2014-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7397700733

vysokoškolské II. stupně