Site Officer

Montáže Brož s.r.o.

Místo práce
S.K. Neumanna 1220, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
17.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
*50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spoluodpovědnost za realizaci přiděleného instalačního projektu
• Denní komunikace v cizím jazyce se zákazníky, dodavateli, zaměstnanci, kanceláří
• Koordinace, plánování a kontrola vybraných činností na projektu pod vedením Superivzora
• Evidence, zápisy reporting a jiná administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• * fixní plat včetně zahraničních diet
• ubytování a přeprava v režii firmy
• práce v terénu v zahraničí

Informace o náboru

Nástup možný ihned, první kolo výběrového řízení a osobních pohovorů předběžně: 13. 2. 2017 a 15. 2.2017 na adrese S. K. Neumanna 1220, 53002 Pardubice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe na nižší vedoucí pozici s prací s podřízenými pracovníky výhodou
• Technické znalosti
• Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Montáže Brož působí na trhu více než 30 let je evropským leaderem v oblasti instalací regálových systémů převážně v nově postavených distribučních centrech v Evropě, Americe a Austrálii.
ID: 2924893  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: *50 000