Technolog svařování

Montáže Přerov a.s. (MPSV)

Místo práce
9. května 3303, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:Montáže Přerov a.s., IČ 45193657, http://www.montaze.cz
Pracoviště:9. května 3303/119, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, - příspěvek na penzijní pojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc, - týden + příspěvky na dovolenou a dětskou rekreaci
Zvláštní prémie, - odměny za výsledky hospodaření

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
SŠ, VŠ vzdělání technického směru; Praxe se svařováním; Diplom Evropský/mezinárodní svářečský technolog (EWT/IWT); Znalost technologií svařování, materiálů a norem EN 1090 a EN 13480; Znalost anglického jazyka - středně pokročilá úroveň; Relevantní praxe na obdobné pozici; Znalost čtení technické dokumentace; Znalost systému kvality a procesu technologie svařování; Zájem o danou problematiku; Schopnost práce v týmu; Aktivní přístup, samostatnost

Nabízíme:
Silné zázemí stabilní firmy; Příspěvek na dovolenou; Příspěvky na dětskou rekreaci; Příspěvek na penzijní pojištění; Stravování v podnikové jídelně; 5 týdnů dovolené; Zajímavé finanční ohodnocení; Odměny za výsledky hospodaření Šanci podílet se na významných tuzemských i zahraničních projektech

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:[email protected];
- telefonicky na čísle 581 267 537 - Ing. Bc. Lucie Fleischmannová

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 12278750724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, - středně pokročilá úroveň