Asistent daňového poradce - i pro absolventy

Moore Stephens s.r.o.

Místo práce
Prokopa Velikého 572, Plzeňský kraj, Okres Domažlice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Odborná podpora daňového poradce
 Zpracování účetnictví
 Příprava analýz, reportů a podkladů pro daňová přiznání
 Poskytování konzultací a odborných rad v oblasti daně z příjmů právnických osob, DPH, a mezinárodního zdanění

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Široký profesní záběr namísto úzkého zaměření
 Pestrou práci na různorodých zakázkách pro českou i zahraniční klientelu (komunikace AJ, NJ)
 Možnost koncepčního kariérního růstu a uplatnění Vašeho unikátního talentu
 Kontinuální profesní vzdělávání, (odborný vzdělávací program MS, jazykové vzdělávání, odborné konference, podpora získání profesní kvalifikace)
 Zázemí stabilní rostoucí společnosti, která si váží svých lidí
 Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moore Stephens, jedna z největších auditorských a daňově poradenských firem v České republice a člen mezinárodní sítě Moore Stephens International Limited
ID: 2231944  Datum zveřejnění: 21.8.2015