Technolog povrchových úprav

MORA MORAVIA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 50, 783 65 Hlubočky, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORA MORAVIA, s.r.o., IČ 64609944
Pracoviště:Nádražní 50, Mariánské Údolí, 783 65 Hlubočky 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Hlubočky - Mariánské Údolí.
Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství, chemie nebo chemické technologie; praxe min. 2 roky; zkušenosti s prací ve výrobní firmě; anglický jazyk - pokročilá znalost, slovem i písmem; analytické schopnosti, logické uvažování, argumentační schopnosti, důslednost, vytrvalost a rozhodnost; organizační a komunikační schopnosti, samostatnost v práci, týmová práce; znalost práce na PC, MS Office; řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce: spolupráce na realizaci technologických změn na provoze povrchových úprav, tvorba technologické dokumentace v informačním systému SAP, analýza příčin odchylek ve výrobním procesu na provoze povrchových úprav a návrh opatření na jejich eliminaci či odstranění, spolupráce na zvyšování kvality výrobního procesu, návrhy rozvoje procesů na provoze povrchových úprav, pravidelná kontrola procesů na provoze povrchových úprav, vedení evidence chemických látek používaných na provoze povrchových úprav, příprava a realizace požadavků na provozní testy pro ověřování nových surovin.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, vzdělávání a rozvoj, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12038750705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní