Hlavní plánovač výroby

MORAVIA CANS a.s.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktualizace plánů v Excelu, přesunutí vyrobených zakázek, úpravy vzorců
• Plánování zakázek v závislosti na termínech dodání a dalších parametrů
• Průběžné sledování výroby na linkách
• Počítání a sledování minimálního stavu vstupního materiálu
• Komunikace s ostatními útvary- obchod, výroba, technologie…
• Řešení změn u zakázek a jejich zapracování do plánu
• Počítání volných kapacity na linkách (možné scénáře) pro nové zákazníky, popř. navýšení kapacit u stávajících zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
• Velmi dobré platové ohodnocení, s pravidelnou valorizací mzdy závislé na pracovních výsledcích
• Roční bonus, týden dovolené navíc, zdarma kurzy AJ, sportovní akce pro zaměstnance a další benefity

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
• Velmi dobré komunikační a negociační schopnosti
• Analytické a logické myšlení
• Schopnost stanovit si priority
• Velmi dobrá znalost práce s Excelem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MORAVIA CANS je předním evropským výrobcem aerosolových nádobek s mezinárodní působností a více jak čtyřicetiletou tradicí. Díky stabilní kvalitě svých výrobků a výrobních procesů našla své pevné uplatnění zejména v kosmetickém průmyslu. Ke své práci využívá vysokorychlostní linky s kapacitou přesahující 430 milionů nádobek ročně.
ID: 2050335  Datum zveřejnění: 17.3.2015