Seřizovač výrobní linky

MORAVIA CANS a.s.

Místo práce
Tovární 532, 68771 Bojkovice, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce a zodpovědnosti:

Průběžná kontrola nastavených hodnost
Průběžné doplňování zásobních nádob výrobními materiály
Zodpovědnost za kvalitu provedení svěřených výrobních operací
Provádění kontroly či případné výměny opotřebených náhradních dílů tak, aby nedocházelo k prostojům výrobního zařízení z důvodů nezpůsobilosti těchto strojních součástí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné, inovativní společnosti využívající nejmodernější technologie
Příležitost využít vlastní iniciativu a uplatnit své nápady
Šanci pracovat v prostředí podporující týmovou spolupráci
Možnost sledovat výsledky své práce přímo ve výrobě
Velmi dobré platové ohodnocení
Roční bonusy
Závodní stravování, týden dovolené navíc, sportovní a kulturní akce
Možnost dalšího rozvoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SOU technického nebo strojírenského zaměření
Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou (kompletně zaučíme)
Dobrý zdravotní stav
Ochotu pracovat ve směnném provozu (práce v nepřetržitém provozu)
Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MORAVIA CANS je předním evropským výrobcem aerosolových nádobek s mezinárodní působností a více jak čtyřicetiletou tradicí. Díky stabilní kvalitě svých výrobků a výrobních procesů našla své pevné uplatnění zejména v kosmetickém průmyslu. Ke své práci využívá vysokorychlostní linky s kapacitou přesahující 430 milionů nádobek ročně.
ID: 2966511  Datum zveřejnění: 8.3.2017