Montér s elektro vyhláškou

MORAVIA PROPAG, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Psáry, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (82121)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORAVIA PROPAG, s.r.o., IČ 25504428
Pracoviště:MORAVIA PROPAG s.r.o. - Psáry, Psáry

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 130 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. již 23 let dodává marketingové produkty a komplexní marketingová řešení na míru pro klienty ve více než 40 zemích světa.
Protože víme, že naše úsilí stojí a padá na lidech, hledáme výkonného člověka na pozici:

Co Vás na této práci bude bavit?
montáž a instalace reklamy a zařízení u zákazníků, demontáž a oprava těchto zařízení (např. markýzy, zahrádky, vývěsní štíty, světelné reklamy, stínící technika, vybavení do restaurací, atd.)
servis regálových systémů (včetně osvětlení) na prodejních místech
zapojování elektrifikovaných a osvětlených reklamních výrobků
zaměření prostor pro zhotovení našich výrobků
řešení vzniklých situací na místě montáže
předávky hotové práce vč. dokumentace (dodací listy)
převážně Praha a Středočeský kraj

Od vhodného kandidáta očekáváme:
zodpovědný přístup, spolehlivost, flexibilitu, manuální zručnost
platná vyhláška 50/1978 Sb. §6
ŘP sk. B – řízení dodávky
výhodou:
praxe s manuálními řemeslnými pracemi (např. montáže, údržba, servis, stavební práce)

Co nabízíme my Vám?
místo pracoviště Psáry (okr. Praha západ)
po roce týden dovolené navíc
příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
zázemí solidní společnosti s tradicí
sympatický kolektiv dynamických a schopných lidí
práci, jejíž výsledky uvidí

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11918770726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.