Vedoucí oddělení marketingu a komunikace

Moravská galerie v Brně (MPSV)

Místo práce
Husova 535, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15760 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Moravská galerie v Brně, IČ 00094871
Pracoviště:MORAVSKÁ GALERIEv Brně, Husova 535/18, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 15760 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Charakteristika pozice:
realizace komplexní marketingové strategie,
vedení marketingového oddělení a menšího týmu podřízených,
odpovědnost za návrh, přípravu a realizaci marketingových aktivit,
vyhodnocení výsledků marketingových akcí, jejich následná optimalizace,
zodpovědnost za externí marketingovou prezentaci,
sjednocení a posilování grafické identity instituce,
vedení a koordinace komunikace s médii a propagace instituce navenek
návrh a zajištění propagačních a PR předmětů,
výběr externích médií pro prezentaci aktivit, vyjednání podmínek, příprava a realizace kampaní,
zodpovědnost za rozpočet oddělení,
spolupráce s externími dodavateli a agenturami.
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
VŠ vzdělání
znalost principů tvorby komplexních marketingových strategií a zkušenosti s jejich realizací,
schopnost kreativního návrhu, přípravy zadání a realizace kampaní a materiálů,
schopnost analytického vyhodnocování a zvyšování úspěšnosti kampaní,
vysoká míra samostatné systematické a pečlivé práce,
schopnost týmové spolupráce,
výborné komunikační schopnosti,
organizační a koordinační schopnosti,
velmi dobrá znalost práce na PC a MS Office,
znalost AJ slovem i písmem
trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (11. platová třída - základní platový tarif od 15.760,- Kč + příplatky dle nařízení vlády).
pracovní poměr na dobu určitou
zázemí významné kulturní instituce
5 týdnů dovolené
Termín nástupu: ihned
Předpoklady pro vznik pracovního poměru
státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR,
věk minimálně 18 let,
způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost,
Náležitosti přihlášky:
strukturovaný životopis s fotografií
motivační dopis
souhlas se zpracováním osobních údajů podle ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb.
Přihlášku zašlete do 30.11.2015, a to elektronicky na adresu [email protected] nebo písemně na adresu: Moravská galerie v Brně, Husova 18, 662 26 Brno
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poslední změna:2015-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 9859410771

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně