Účetní

Moravské zemské muzeum

Místo práce
Zelný trh 6, 659 37 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
9. platová třída v příspěvkové organizaci

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatné vedení úseku účetní jednotky, bankovní operace, pohledávky, závazky, fondy. Vedení účetních knih, deníku, hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu. Zajišťování agendy správy dotací nebo jiných účelově vázaných prostředků. Kontrola čerpání a užití dotací nebo jiných účelové vázaných rozpočtových prostředků.

Informace o náboru

Pracovní poměr bude uzavřen na plný pracovní úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Do přihlášky k výběrovému řízení uchazeč/ka uvede jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonní spojení, e-mail a podpis.
K přihlášce uchazečka připojí tyto doklady:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních se stručným popisem vykonávaných prací a o odborných znalostech a dovednostech
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Přihlášky zasílejte elektronicky na adresu [email protected] „Výběrové řízení – „účetní“ nejpozději do 30. 6. 2016 nebo osobně do 30. 6. 2016
na adresu:
paní Mgr. Katarína Bednáriková
Zelný trh 6, 659 37 Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Fakturace - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost prostředí příspěvkových organizací vítána
- znalost předpisů v oblasti účetnictví a daní
- týmovost, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, spolehlivost
- morální a trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

příspěvková organizace Ministerstva kultury ČR

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2605466  Datum zveřejnění: 13.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9. platová třída v příspěvkové organizaci