Konstruktér/ka - projektant/ka

MORKUS Morava s.r.o. (MPSV)

Místo práce
109, 753 61 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORKUS Morava s.r.o., IČ 27848485
Pracoviště:MORKUS Morava s.r.o. pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 109, 753 61 Hranice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 40000 do 55000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Projektování a navrhování ocelových konstrukcí, návrhy na výstavbu nádrží; vytváření výkresové dílenské dokumentace; spolupráce s projektanty a konstruktéry při tvorbě projektové a dílenské dokumentace; spolupráce při technických jednáních se zákazníkem; Konstrukční zpracování zakázek; navrhování technických řešení ; zpracování výkresové dokumentace

Požadujeme:
vzdělání ÚSO/VŠ v oboru stavebním (pozemní stavby - ocelové konstrukce výhodou); praktické zkušenosti v oboru výstavby nádrží a sil (výhodou); znalost AJ na komunikační úrovni výhodou; praxe na obdobné pozici (výhodou); vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; autorizace v oboru (výhodou - není podmínkou); samostatnost, silné analytické a technické myšlení; znalost programu AutoCAD; fexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup; hluboký zájem o reprezentovaný výrobní obor, včetně prohlubování odborných znalostí; schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu; týmový hráč s pochopením pro úzkou spolupráci v rámci menšího pracovního kolektiv; praxe výhodou

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech;příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení;možnost profesního růstu; moderní pracovní prostředí

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Jany Novákové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]
- telefonicky na čísle 777 806 554

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 11215350782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou