Ředitel/ka ekonomiky a správy

MORKUS Morava s.r.o. (MPSV)

Místo práce
109, 753 61 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení (12199)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORKUS Morava s.r.o., IČ 27848485
Pracoviště:MORKUS Morava s.r.o. pracoviště Slavíč, Hranice VII-Slavíč 109, 753 61 Hranice 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
kontrola vedení ekonomického úseku; vytváření návrhů obchodních a výrobních smluv;
evidence obchodních a výrobních zakázek; kontrola vystavování faktur za dodávky a provedené práce dle obchodních smluv; vyhodnocení a ekonomická kontrola zakázek; sledování CASH FLOW - predikce a hodnocení; kontrola a odsouhlasení přijatých faktur; samostatné vedení firemních porad a jednání; sestavování reportů a analýz pro vedení společnosti; sestavování plánů hospodaření společnosti; sledování plnění plánů hospodaření společnosti; aplikace přijatých opatření pro správné plnění plánů hospodaření společnosti; úzká spolupráce s fakturačním oddělením a účetní kanceláří

Požadavky:
vysokoškolské vzdělání - nejlépe ekonomického nebo právního směru; praktické zkušenosti na obdobné ekonomické pozici min. 3 roky; znalost AJ na velmi dobré komunikační úrovni i písemnou formou; organizační a komunikační dovednosti; vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; přirozený ekonomický talent, nadšení a sebemotivace; schopnost definovat a realizovat firemní strategii; důsledná a systematická ekonomická činnost; dynamická osobnost s orientací na dosažení cílů; flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup; zájem o ekonomický obor, včetně prohlubování odborných znalostí; ochota přijmout zodpovědnost za svěřenou oblast ekonomiky firmy; znalost práce s MS Office; reprezentativní vystupování, kultivovaný projev; schopnost rychle se učit novým věcem; samostatnost, odpovědnost; zkušenosti s dotacemi z EU výhodou; znalost práce v informačním systému Helios ( výhodou )

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech a výkonech celé společnosti; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení; moderní pracovní prostředí; mobilní telefon a notebook; zázemí stabilní české společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 777 806 554 - paní Jana Nováková

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice 4

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 11943050796

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně