Operátor/ka výroby

Morpho Cards Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-27
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Morpho Cards Czech s.r.o., IČ 61975583
Pracoviště:Morpho Cards Czech s.r.o. Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-27
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]

Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte, prosím, název pozice - Operátor výroby.

Společnost Morpho Cards Czech s.r.o. specializující se na výrobu a personalizaci bankovních/nebankovních karet hledá nového kolegu/kolegyni na pozici "Operátor výroby".
Hlavní pracovní náplní bude obsluha výrobní linky, konfigurace parametrů do PC. Tato pozice je vhodná i pro absolventy střední školy bez praxe.

Požadujeme:
" SŠ vzdělání podmínkou
" pokročilá znalost práce s PC (operační systém Windows) vítána
" technické myšlení
" manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost
" znalost anglického jazyka výhodou
" trestní bezúhonnost

Nabízíme:
" získání nových zkušeností a prohloubení praxe
" zázemí nadnárodní prosperující společnosti
" další benefity (kurzy AJ, stravenky, vzdělávací programy)

Místo pracoviště: Ostrava

Směnnost: nepřetržitý provoz (v režimu krátký/dlouhý týden)

Typ pracovního poměru: hlavní, práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu určitou, posléze možnost změny na dobu neurčitou, nástup ihned

Mzdové ohodnocení: od 14.000,-;po 3 měsíční zkušební době až 20.000,-

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11362780791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou