Technik/čka kvality

Morpho Cards Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jelínkova 1174, 721 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Morpho Cards Czech s.r.o., IČ 61975583
Pracoviště:Jelínkova 1174/3a, Svinov, 721 00 Ostrava 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště: Ostrava

Kontakt: emailem [email protected]
Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte, prosím, název pozice.

Společnost Morpho Cards Czech s.r.o. specializující se na výrobu a personalizaci plastových karet hledá nového kolegu/kolegyni na pozici "Technik/čka kvality".

Náplní práce bude procesní kvalita - kontrola kvality vstupních materiálů, provádění mezioperačních zkoušek a testů.

Požadujeme:
SŠ technického směru výhodou
zkušenosti s kontrolou kvality výhodou
znalost ovládání PC (MS Office)
znalost anglického jazyka (dokumentace je v AJ)
zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
trestní bezúhonnost

Nabízíme:
získání nových zkušeností a prohloubení praxe
zázemí nadnárodní prosperující společnosti
kurzy anglického jazyka
stravenky

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11817840771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní