Masér (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

MORRIS CL s.r.o. (MPSV)

náměstí T. G. Masaryka 132, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Maséři (51423)

Pracoviště a kontakty

Firma:MORRIS CL s.r.o., IČ 49097415
Pracoviště:MORRIS CL s.r.o. - Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 132/11, 470 01 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-04-03
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme pozici maséra / masérky pro Hotel Morris**** Česká Lípa a Parkhotel Morris**** Nový Bor. Jedná se o práci v hotelovém balneo a wellness centru. Praxe výhodou. Požadujeme minimálně masáže lávovými kameny, medová masáž, reflexní masáž nohou aj.

Poslední změna:2014-04-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 7157700714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou