Obchodní zástupce/kyně

Motorcycles & Powersports s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Motorcycles & Powersports s.r.o., IČ 28452917
Pracoviště:Motorcycles & Powersports s.r.o.,, ČR, Polsko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: ČR a Polsko

Váš životopis prosím zašlete na e-mail: [email protected]

Jsme přední firma působící v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje motocyklového příslušenství a doplňků, s rozsáhlou sítí prodejců v ČR/SR.

Do svého obchodního týmu přijmeme obchodního zástupce/zástupkyni pro region Polsko.

Náplní práce bude plnění prodejních cílů, akvizice nových obchodních příležitostí a péče o stávající obchodní síť.

Požadavky:
-komunikativní, aktivní a vyzrálá osobnost
-předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
-obchodní duch, schopnost úspěšně vést obchodní jednání
-samostatnost, odpovědný přístup
-znalost polského jazyka
-ŘP skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme:
Atraktivní, pestrou práci v dynamickém pracovním kolektivu a rychle se rozvíjející firmě. Velmi dobré platové ohodnocení odpovídající pracovním úspěchům, služební automobil, telefon, PC.

Zaměstnanecké výhody:
Firemní bonusy a slevy

Poslední změna:2015-05-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8962130798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou