Specialista bozp a po

MOTORPAL, a.s. (MPSV)

Místo práce
Humpolecká 313, 1 2 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví (21497)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOTORPAL, a.s., IČ 27622819, http://www.motorpal.cz
Pracoviště:Humpolecká 313/5, Staré Hory, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Jihlava
Charakteristika pracovního místa:
- řídí kontrolní a revizní činnosti
- vede agendu kategorizace pracovišť a hodnocení rizik, agendu pracovních úrazů a nemocí z povolání, agendu OOPP
- provádí školení v oblasti BOZP a PO
- podává návrhy na opatření v oblasti BOZP a PO
- aktualizuje interní dokumenty v souvislosti s legislativními změnami
- podílí se na aplikaci vnitřních předpisů z oblasti BOZP a PO
- mzdové ohodnocení dle dosažené praxe

Požadujeme:
- VŠ technického směru
- platnou odbornou způsobilost v BOZP a PO
- praxe v oboru výhodou
- praxe ve strojírenství výhodou
- výbornou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- AJ na komunikativní úrovni výhodou
- řidičské oprávnění sk. "B" - aktivní řidič
- dobré kominikační dovednosti, schopnost týmové a tvůrčí práce

Poslední změna:2016-06-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 10970580788

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně