Svářeč/ka - žíhač/ka

MPOWER Technology, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:MPOWER Technology, s.r.o., IČ 27820793
Pracoviště:MPOWER Technology, s.r.o., Ostrava - Kunčičky, Ostrava - Kunčičky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 22000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčičky

V případě zájmu volejte denně do 16.00 hod. nebo pište na e-mail.

Požadavky:
- svařování metodou 141 (TIG) - státní zkouška (EN 287-1, ISO 9606-1, dle PED 97/23/EC - není podmínkou)
- svařování metodou 131/135 (MIG/MAG) - státní zkouška (EN 287-1, ISO 9606-1, dle PED 97/23/EC - není podmínkou)
- svařování metodou 111 (elektroda), dle PED 97/23/EC - platná státní zkouška není podmínkou
- svářečský operátor - metody 121, 135 (automat pod tavidlem, MAG) - platný certifikát není podmínkou
- obsluha žíhacích pecí, tepelné zpracování - není podmínkou

Výhodou:
- zkušenosti ve výrobě dle technologických postupů (WPS, WPQR)
- tlakové zkoušky dle směrnice PED 97/23/EC
- návary a řezání materiálu (laser, plasma, kyslík)

Nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11739040784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Zkoušky svařování