Asistent/ka pedagoga v mateřské škole

Mrňouskova mateřská škola (MPSV)

Místo práce
Edisonova 383, 700 30 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mrňouskova mateřská škola, IČ 01709089
Pracoviště:Edisonova 383/27, Hrabůvka, 700 30 Ostrava 30

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-15
Mzdové rozpětí:od 13000 do 13500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Edisonova 27/383, 700 30 Ostrava

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na e-mail: [email protected], nejpozději do 10.8.2015. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení. Případné dotazy zašlete rovněž na uvedený email, na telefonické dotazy nebude brán zřetel. Zařazení rovněž nebudou uchazeči, kteří nesplňují požadavek odborné kvalifikace či praxi v řízení.

POŽADAVKY:
- podmínkou odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost v předškolním vzdělávání - dle z.563/2004 Sb., zákona o pedagog. pracovnících (předškolní pedagogika), (par. 6), bezúhonnost, zdravotní způsobilost, prokazatelná znalost českého jazyka
- podmínkou řidičský průkaz sk. B a praxe v řízení (aktivní řidič/ka),
- samozřejmostí je zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost dobré komunikace, kladný vztah k dětem, nápaditost práce, výtvarné a hudební cítění, schopnost vést děti k pohybu
- praxe není podmínkou, pouze výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
Náplní práce je podpora pedagogického sboru mateřské školy včetně zapojení do přímé pedagogické činnosti, individuální práce s dětmi, spolupráce při tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy v souladu s ŠVP a aplikace výchovných metod.

Poslední změna:2015-06-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9131330711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou