Strojař, stavař

MS Praha s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Techničtí a odborní pracovníci (3)

Pracoviště a kontakty

Firma:MS PRAHA,spol. s r.o., IČ 61499951
Pracoviště:MS Praha s.r.o. - Česká Lípa, Česká Lípa 1, 47001 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-07-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:!!!!! Kontakt pouze prostřednictvím uvedeného e-mailu [email protected] !!!!!

Firma MS PRAHA, spol. s r.o. patří mezi 5 vedoucích firem v oboru SHZ (stabilních hasicích zařízení) na českem trhu s pobočkami v NSR, Slovensku, Polsku a Ukrajině, více informací lze nalézt na internetových stránkách www.mspraha.cz

Požadujeme:
- USO s maturitou a vyučením možné při min. 2 semestrech VS strojní nebo stavební nebo neukončené VŠ vzdělání v oboru strojním nebo stavebním;
- znalost práce na PC;
- ŘP sk. B;
- dobrá znalost AJ.

Nabízíme:
- nabízíme doučovací kurzy jazyka;
- u pracovníků s neukončenou VŠ nástupní mzdu 17.500 Kč;
- u pracovníků s VŠ nástupní mzdu 25.000 Kč;
- při rychlém zapracování nabízíme mzdové navýšení dle výkonu práce;
- dále nabízíme 13. a 14. plat;
- po zapracování práce v zahraničí.

Místo je vhodné pro absolventy.

Nástup je možný od 1.7.2014 eventuálně od 1.6.2014.

!!!!! Kontakt pouze prostřednictvím uvedeného e-mailu [email protected] !!!!!

Poslední změna:2014-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 7051000714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní