Svářeč

MS ProTech s.r.o.

Místo práce
56907 Radiměř 128, Pardubický kraj, Okres Svitavy
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
22.000 - 28.000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné svářeče (i absolventy), kteří dokáží zpracovat zakázku na základě výkresové dokumentace a technických postupů.
Náplň práce:
svařování nerezových konstrukcí
realizace rozmanitých zakázek
výkon práce na základě technických dokumentů a výkresové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravování
Práce v mladém kolektivu
Roční a věrnostní odměny

Informace o náboru

Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu [email protected]. Bližší informace na telefonním čísle 605 157 702.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírentsví

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platné svářečské oprávnění pro metodu TIG
platné svářečské oprávnění pro metodu MIG výhodou
orientace v technické dokumentaci
manuální zručnost
samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
praxe v oboru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MS PROTECH - komplexní služby ve strojírenství
Děláme, co nás baví a co nám dává smysl. Vizí naší společnosti je podílet se na výrobě nejmodernějších technologických zařízení a pomáhat s jejich uvedením do života. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející česká firma. Specializujeme se na dodávky strojních komponentů vyráběných na zakázku technologií třískového obrábění, tváření plechů a svařování. Realizujeme kompletní montáž sestav strojů a jejich částí podle požadavků zákazníka.
ID: 3014222  Datum zveřejnění: 13.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000 - 28.000 CZK