Skladník a správce objektu

MSM pet care s.r.o. (MPSV)

Místo práce
222, 464 01 Dolní Řasnice, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty

Firma:MSM pet care s.r.o., IČ 28738250
Pracoviště:MSM pet care s.r.o.-002, Dolní Řasnice 222, 464 01 Frýdlant v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- nakládka a vykládka kamionů, úklid skladovacích hal, paletové hospodářství
- vedení skladové evidence, inventury - hmotná zodpovědnost
- komunikace s řidiči přivážejícími a odvážejícími zboží
- drobné zámečnické a údržbářské práce na objektu
- starost o zeleň v areálu objektu a přilehlých pozemcích
Požadujeme/předpoklady:
- zdravotní způsobilost (manipulace s pytly až 50 kg), práce ve výškách (4 metry)
- základní znalost práce s PC - uživatelsky (World, Excel a programové hospodářství, Outlook)
- práce s vysokozdvižným vozíkem (nakládka a vykládka kamionů)
- práce s křovinořezem, zahradní technikou, úklidovou technikou (Karcher)
- znalost němčiny, angličtiny nebo polštiny výhodou
Adresa pracoviště: MSM pet care s.r.o., Dolní Řasnice 222, 464 01 Frýdlant
Klouzavá pracovní doba, pevná od 8:30 do 12:00 hod, zbývající dle příjezdu a nakládek/vykládek kamionů. Vedení konta pracovní doby. Služební telefon k dispozici.
Výhodou je bydliště v místě.
Základní plat 15.000 Kč + měsíční prémie dle vnitřního řádu
Dovolená 4 týdny.
Zájemci nechť zasílají svůj životopis na: [email protected]

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11900410760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC