Manažer jakosti, kontrolor kvality

MSV Liberec, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kralická 79, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (21412)

Pracoviště a kontakty

Firma:MSV Liberec, s.r.o., IČ 61328952, http://www.msv-lbc.cz
Pracoviště:MSV Liberec, s.r.o.-001, Kralická 79/11, Liberec VII-Horní Růžodol, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-11
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní činnosti:
- odpovídá za přípravu, zavádění a provoz Systému managementu jakosti (dále SMJ) v souladu s ČSN EN ISO 9001, ISO 14001 OHSAS 18001 a dalšími normami
- předkládá návrhy na systémové a organizační změny z hlediska zlepšování jakosti
- provádí zpracování Programu interních prověrek jakosti a organizuje provádění interních prověrek jakosti a jejich vyhodnocování
- koordinuje opatření k nápravě a preventivní opatření v oblasti SMJ a v rámci interních prověrek
jakosti
- spolupracuje při zajišťování a provádění externích zákaznických auditů
- organizuje a vyhodnocuje školení zaměstnanců v oblasti SMJ
- zajišťuje a provádí archivaci dokumentace vydávané v rámci své vlastní působnosti PVJ
- zajišťuje komunikaci s certifikačními organizacemi
- výstupní kontrola

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe v oboru nejméně 3 roky
- znalost anglického jazyka výhodou
- orientace ve čtení technické dokumentace
- ochota k sebevzdělávání
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:
- zajímavá a samostatná práce v zázemí stabilní společnosti
- možnost odborného růstu
- závodní stravování
- nástupní plat od 25 000 Kč do 30 000 Kč (dle zkušeností)

V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10595800724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, výhodou