Team leader a kontrolor kvality v automobilovém průmyslu

Mtronix automotive s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Osada 33, 418 01 Bílina, Okres Teplice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
1000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mtronix automotive s. r. o., IČ 28853661, http://www.mtronix.cz
Pracoviště:Mtronix automotive s. r. o. - pracoviště, Osada 33, Chudeřice, 418 01 Bílina 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 1000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme vhodné pracovníky na pozici team leadera a kontrolora kvality automobilových komponentů z okolí Teplic, jedná se o práci v prostorách našich zákazníků. ŘP sk. B a zkušenosti v oboru velkou výhodou. Možnost nástupu ihned.
V případě vašeho zájmu se registrujte na:www.mtronix.cz/pro-uchazece
Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání (min. vyučen), manuální zručnost, ŘP skupiny B, dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje, ochotu pracovat na směny, SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit, SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP, možnost dlouhodobé spolupráce, korektní jednání, zaškolení a pracovní oděv, pracovní poměr: DPP, při vzájemné spokojenosti možno HPP, nabízená mzda na hodinu: 80,-Kč až 100,-Kč.

Poslední změna:2014-08-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7340270719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou