Procesní inženýři

MUBEA - HZP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní 3137, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:MUBEA - HZP s.r.o., IČ 25528165
Pracoviště:Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Váš stukturovaný životopis prosím zasílejte na e-mail: [email protected]

Do nově vznikajícího vývojového centra s celosvětovou působností hledáme kolegyni/kolegu na pozici Prosesní inženýr

Čím se budete zabývat:
*analýza výrobních procesů
*implementace opatření vedoucích k optimalizaci a zvýšení kvality procesu výroby
*aktivní účast při zavádění nových projektů do výroby

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*VŠ strojírenství
*praxe na pozici procesního inženýra výhodou
*znalost principů štíhlé výroby
*znalost technologií zpracování kovů jako jsou: tváření, lisování, ohýbání, či práškové lakování výhodou
*aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
*znalost MS Office

Co od Vás očekáváme?
*analytické myšlení
*schopnost efektivního řešení problémů, *spolehlivost, pečlivost
*proaktivitu a ochotu učit se novému
*týmovou spolupráci, sdílení a předávání zkušeností

Co Vám nabízíme:
*kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
*dodatková dovolená
*flexibilní pracovní doba
*možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
*nadstandardní benefity

Poslední změna:2017-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11696410739

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně