Referent nákupu

MUBEA - HZP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní 3137, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:MUBEA - HZP s.r.o., IČ 25528165
Pracoviště:Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Strukturované životopisy prosím zasílejte na [email protected]

Čím se budete zabývat:
*zpracování interních požadavků, poptávek, realizace výběrového řízení dodavatelů, vystavování objednávek
*spolupráce a komunikace s dodavateli, vyjednávání ročních obchodních podmínek
*vyhledávání nových dodavatelů
*řešení reklamací s dodavateli v případě eskalace, *hodnocení dodavatelů
*kontrola průběhu dodávek, sledování dodacích termínů v souladu s interními předpisy
*zajišťování a příprava smluvních vztahů dle interních vzorů
*komunikace a spolupráce s centrálním nákupem – celosvětová strategie
*vedení agendy spojené s nákupem ve vazbě na interní systém, včetně výkaznictví a dalších analýz dle požadavků společnosti
*SAP výhodou

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a?
*SŠ nebo VŠ ekonomické vzdělání, technické vzdělání výhodou
*aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
*znalost práce v oblasti nákupu výhodou
*dobrá uživatelská znalost práce MS Office
*dobré komunikativní schopnosti, schopnost argumentace
*řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme:
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
*5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání
*kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění
*flexibilní pracovní dobu
*jazykové vzdělávání
*a další zaměstnanecké benefity

Poslední změna:2017-04-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12524000771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou