Disponent/koordinátor vodičov (Fahrermanager)

Müller-Transporte, s.r.o.

Miesto práce
A-2351 Wiener Neudorf (Wien), Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

disponovanie/pridelovanie vodičov na jednotlivé vozidlá podľa pracovného času (výkon, jazda, pauzy, dovolenky) v rakúskej centrále. Miesto výkonu práce: A-2351 Wiener Neudorf (Wien). Práca od pondelka do piatka, každý štvrtý víkend je pracovný - náhrada voľna cez týžden.

mobilný telefón, diety denne 30 EUR netto k základnému platu,služobný automobil na dochádzanie alebo prípadne možnost ubytovania

Uchádzači životopisy zasielať na dole uvedený link. Telefonicky kontaktovať len v pracovné dni od 8:30 do 16:00.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dispečer/disponent

Flexibilný, pracovitý, samostatný + asertívna komunikácia. Nutná prax v obore špeditér/disponent a znalosť AETR (jazda, výkon, pauza vodičov MKD). NEMECKY AKTÍVNE SLOVO/PÍSMO!!! - denná komunikácia (aj telefonická) s rakúskymi kolegami a slovenskými vodičmi.

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2075758  Datum zveřejnění: 9.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou