Vodič MKD- dvojosádka

Müller-Transporte, s.r.o.

Jazdí sa celá EU, väčšinou však Benelux+D a Rakúsko, Bratislava, Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat (základ+diéty) netto od 1700 do 1800 EUR mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce - A 2351 Wiener Neudorf, jazdí sa v cca 2 týždenných turnusoch (2 týždne jazdy, 2 dni voľno). V prípade dohody možný turnus 3+1 resp. 4+1
Deň nástupu na turnus je hociktorý deň v týždni-podľa potreby. Návesy len FRIGO.
Jazdí sa celá EU, väčšinou však Benelux+D a Rakúsko.

práca v rodinnej firme, osobné ohodnotie formou prémií, nový technický vyspelý vozový park - SCANIA R 410 Topline, služobný telefón

Z dôvodu rozšírovania vozového parku slovenskej pobočky prijímame dve dvojosádky- vodičov MKD. Bližšie informácie, prípadne dojednanie osobného pohovoru na dole uvedenom čísle od pondelka do piatku (okrem stvrtka) 8:00 - 16:00. Pohovory sa vykonávajú na adrese: Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič MKD

Počet rokov praxe

1

flexibilita, slušnosť, spoľahlivosť, psychotesty, lekárska prehliadka, karta Digitachograf, kvalifikačná karta vodiča. PRAX S NÁVESOM V EU NUTNÁ, prax s frigo-návesom zvýhodňuje uchádzačov.

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2762953  Datum zveřejnění: 12.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupný plat (základ+diéty) netto od 1700 do 1800 EUR mes.