Vodič MKD Malacky-Švajčiarsko (aj celé dvojosádky)

Müller-Transporte, s.r.o.

Jazdí sa z Malaciek do Rakúska a Švajčiarska, Rakúsko, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat (základ+diéty) NETTO od 1350 EUR mesačne každý + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto nástupu do práce : SK-901 01 Malacky, jazdia sa kolečká z SK-Malacky do Švajčiarska resp Rakúska v DVOJOSÁDKACH (na plachtách- tandemy). Jazdí sa systémom od pondelka do piatka (v nutnosti sobota doobeda), víkendy voľné!

práca v rodinnej firme, osobné ohodnotenie, nový technický vyspelý vozový park - SCANIA, vozidlá sa nestriedajú, adekvátne platové ohodnotenie, celozávodná dovolenka (2 týždne v lete + 2 týžden počas vianoc).

z dôvodu rozšírovania vozového parku slovenskej pobočky prijmeme vodiča do dvojosádky. Bližšie informácie, prípadne dojednanie osobného pohovoru na dole uvedenom čísle od pondelka do piatku 8:00 - 16:00 okrem štvrtka. Pohovory sa vykonávajú na adrese: Bratislavská 288, SK-908 01 Kúty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (zbývá ještě 21 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

vodič MKD

flexibilita, slušnosť, spoľahlivosť, psychotesty, lekárska prehliadka, karta Digitachograf, kvalifikačná karta, preukaz VZV výhodou (vieme zabezpečiť).

Spoločnosť založená 1.4.2005 ako dcérska spoločnosti rakúskej rodinnej firmy so zameraním na medzinárodnú chladiarenskú kamiónovú dopravu v EU. www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Műller- Transporte, s.r.o.
Bratislavská 288
908 01 Kúty

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Valentína Michálková
Tel.: 0902 908 434
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2771285   Datum zveřejnění: 30.11.2016