Vodič MKD - linka Nurnberg/Bratislava a spat

Müller-Transporte, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
916 EUR/mesiacnastupny plat cca 2350 eur netto, po roku viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

linka z D-Nurnberg do SK-Bratislava a späť. Jazdi sa systémom víkend doma - víkend vonku. Víkend volno od piatok 18:00 do pondelka 18:00. Návesy sa len prepínajú - nevykladajú. linka je rozdelena na dve časti (ranna a nočna) - pauzy sa robia na hoteli v AT-Linz v polovici linky- na linke su dvaja vodici kde jeden jazdí z hotela (Linz) do Nurnberg a spat a druhy z hotela (Linz) do Bratislavy a spat.

nový vozový park, vozidlo sa nestrieda, nastup na linku v Bratislave

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

www.muellertransporte.at

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Ivan
Tel.: 0902 908 430
E-mail: poslať životopis
ID: 4835422  Datum zveřejnění: 21.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 916 EUR/mesiac