Programátoři

Multiloteri s.r.o. (MPSV)

Místo práce
417, 757 01 Poličná, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-19
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Multiloteri s.r.o., IČ 29271924
Pracoviště:Multiloteri s.r.o. 01, Poličná 417, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-19
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROGRAMÁTOŘI
Skupina Bonver Group přijme programátory do vývojového týmu. Zajímavá práce na patentovaném projektu a vývoji loterijních her a aplikací.
Zaměstnavatel požaduje: znalost NET /C#/, SQL, výhodou znalost XNA, MONOGAME, SDL apod.
Analytické schopnosti a schopnost samostatného úsudky i práce v týmu.
Nabízíme: Pracoviště ve Valašském Meziříčí. Možnost firemního bytu. Stabilní a perspektivní zaměstnání. Zajímavé finanční ohodnocení.
První kontakt: Životopisy a možné dotazy zasílejte na e-mail: [email protected]
ověřeno 19.8.

Poslední změna:2015-08-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8130750782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou