Specialista/specialistka obchodního oddělení/ zástupce/zástupkyně manažera

Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skandinávská 991, 267 53 Žebrák, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:Muramoto Manufacturing Europe s.r.o., IČ 27248887
Pracoviště:Skandinávská 991, 267 53 Žebrák

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-10
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPECIALISTA/SPECIALISTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ/ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ MANAŽERA - místo výkonu: Žebrák, práce na plný úvazek, pružná pracovní doba, plat dle dosavadní praxe a zkušeností
náplň práce: udržování a rozvoj vztahů se stávajícími obchodními partnery, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i v zahraničí, zpracovávání poptávek, příprava cenových nabídek, dohled nad přípravou a realizací nových projektů, zpracování týdenních plánů obchodních schůzek, příprava obchodních jednání, řešení problémů (kvalita, dodávky), po zapracování spoluúčast na vedení obchodního týmu společnosti, na plánování a realizaci obchodní strategie, požadujeme: SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření, zkušenosti s obchodem, nákupem nebo s novými projekty, znalost anglického jazyka slovem i písmem (každodenní komunikace se zahraničními obchodními partnery a japonským managementem), znalost německého či francouzského jazyka výhodou, výborná znalost MS Office, schopnost orientovat se v technické dokumentaci, týmového hráče
,proaktivní přístup ke svěřeným úkolům, dobré komunikační dovednosti, pečlivost, samostatnost a spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, nabízíme: zajímavou práci v moderním pracovním prostředí mezinárodní společnosti, možnost profesního rozvoje a kariérního růstu, motivační platové ohodnocení, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání, 5 týdnů dovolené, životopis zaslat na e-mail: [email protected], popř. předem tel. domluvit schůzku

Poslední změna:2015-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 9173080772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou